Planovi su bili veliki, ogromni, ali nas je prije nekoliko dana u svojoj 41. godini života napustio naš Velimir Crnjac ? Velo. S njim je otišlo i ovogodišnje okupljanje u Izbičnu povodom Martinja a došla velika žalost u okolinu u kojoj je živio.

Kako uvijek u životu biva ?Nekom žalost, nekom radost?, tako se Martinje slavilo u mnogim drugim mjestima. Jedno od njih je svakako i selo Domanovići pokraj Čapljine gdje vinarija Zadro organizira okupljanje i proslavu velikih razmjera a ovogodišnja nedjelja je privukla više od tisuću gostiju.

Zadnjih godina, posebni gosti budu i članovi našeg društva Brda za koje Miljenko Crnjac ? Mićo, suvlasnik vinarije, osigura prijevoz iz Izbična, iz kojeg i on sam potječe.

Ove godine naši članovi nisu bili na naviknutom nivou, zbog Veline iznenadne smrti, ali se nadaju da su barem malo doprinijeli jedinstvenoj atmosferi koja je vladala ove godine u Domanovićima.